Grain: Zoom Videolarını Kes, Deşifre Et, Not Al

Grain, Zoom üzerinde çalışan ve temelde müşteri/aday görüşmelerinin önemli yerlerini yakalamayı/kaydetmeyi sağlayan bir girişim. Üstelik bunu ekip arkadaşlarınız sizin için yapabiliyor.

Grain ile video üzerinde not alabildiğiniz gibi konuşma metnin deşifresini de alabiliyorsunuz ve bu da not alma işini kolaylaştırıyor. Böylece bir Zoom görüşmesi içinde arama yapmanızı da sağlıyor.

İstediğin Bölümü Hemen Paylaşılabilir Videoya Çevir

Eğer deşifre edilen metin üzerinde imleç ile metin seçerseniz, Grain konuşmanın o kısmını video içinden kesip hemen paylaşılabilir hale getiriyor. İster Slack’te ister Twitter’da kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Dün Intersect Labs’ın demo görüşmesinde kullanmasıyla farkettiğim Grain henüz beta aşamasında ve tek sayfadan oluşan sayfasında üyelik taleplerini topluyor. Vimeo, Podio gibi farklı şirketler tarafından kullanıldığını da görebilirsiniz.

Artık yüzyüze satış ve müşteri görüşmelerinin bile video aramalara kaydığı malum ve Grain’in bu noktada çok iyi bir çözüm sunduğunu söyleyebilirim. Intersect Labs‘ın yaptığı gibi ürün demolarında da alınan geri bildirimleri kaydetmek için kullanılabilir. Hele de videoyu kaydedip tekrar izleyerek iş yapmanın zorluğu düşünüldüğünde…

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Warm Welcome: Kişisel videolarla dönüşüm oranlarını artırın Warm Welcom, ziyaretçilerinize site üzerinde…

Devamını oku

Screpy: SEO'ya İlişkin Önemli Bilgiler Tek Ekranda  (FIRSAT) Screpy, sitenizi arama motoru optimizasyonu için…

Devamını oku

Google'ın da sıkça kullandığı bilinen OKR (Objectives and Key Results) sistemi artık bazı yazılım ürünleri…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami