Grain: Zoom Videolarını Kes, Deşifre Et, Not Al

Grain, Zoom üzerinde çalışan ve temelde müşteri/aday görüşmelerinin önemli yerlerini yakalamayı/kaydetmeyi sağlayan bir girişim. Üstelik bunu ekip arkadaşlarınız sizin için yapabiliyor.

Grain ile video üzerinde not alabildiğiniz gibi konuşma metnin deşifresini de alabiliyorsunuz ve bu da not alma işini kolaylaştırıyor. Böylece bir Zoom görüşmesi içinde arama yapmanızı da sağlıyor.

İstediğin Bölümü Hemen Paylaşılabilir Videoya Çevir

Eğer deşifre edilen metin üzerinde imleç ile metin seçerseniz, Grain konuşmanın o kısmını video içinden kesip hemen paylaşılabilir hale getiriyor. İster Slack’te ister Twitter’da kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Dün Intersect Labs’ın demo görüşmesinde kullanmasıyla farkettiğim Grain henüz beta aşamasında ve tek sayfadan oluşan sayfasında üyelik taleplerini topluyor. Vimeo, Podio gibi farklı şirketler tarafından kullanıldığını da görebilirsiniz.

Artık yüzyüze satış ve müşteri görüşmelerinin bile video aramalara kaydığı malum ve Grain’in bu noktada çok iyi bir çözüm sunduğunu söyleyebilirim. Intersect Labs‘ın yaptığı gibi ürün demolarında da alınan geri bildirimleri kaydetmek için kullanılabilir. Hele de videoyu kaydedip tekrar izleyerek iş yapmanın zorluğu düşünüldüğünde…

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Intersect Labs: Makine Öğrenmesini 3 Tıka İndiren No-Code Ürün

Next Article

BrandChamp: Shopify ve WooCommerce İçin Sadakat ve Affiliate Programı [Fırsat]

Related Posts