Haftanın Girişimleri 3: DMI, Modimu, JetGet, Tia Health ve daha fazlası…

DMI, Modimu, JetGet, Tia Health ve daha fazlası…

Haftanın Girişimleri serisinde 3. derleme ile karşınızdayım. Aşağıda geçtiğimiz hafta yayınladığım girişimleri ve içerikleri görebilirsiniz.

Eğer sonradan eklemek istediğim bir yorum olursa parentez içinde sona ekliyorum.

Hafta boyunca gözüme takılan faydalı içerikleri Haftanın Özeti etiketinde, 1 hafta boyunca tanıttığım tüm girişimleri de Haftanın Girişimleri etiketinde bulabilirsiniz.

DMI: Dijital Pazarlamada Uluslararası Sertifika Eğitimi (Özel İndirim)

GirişimlerNet Webinar serisinin ilk bölümününde bahsettiğimiz DMI’ın dijital pazarlama eğitim seti hakkında yorumlarımı paylaştım. Gerçekten çok ‘klas’ bir eğitim programı.

  • Ben DMI Pro eğitim programını bitirmeye çalışıyorum, özel sorularınız olursa yanıtlayabilirim.

Modimu: Sağlık Durumunuzu Takip Eden Yerli Girişim

Modimu, sağlık durumunuzu kolayca takip etmenizi sağlayan bir mobil uygulama. Sorduğu bazı sorularla kişilerin sağlık durumunu takip etmesini sağlıyor ve topladığı bilgileri işleyerek geri bildirim sunuyor.

JetGet: Jet Gibi Kapıcı Hizmeti

JetGet, daha önce duymuş olabileceğiniz özel jet servisi Jetget değil. Değeri ve önemi giderek artan kapıya market ürünü getiren girişimlerinin son örneği. Hem de Türkiye’den.

  • Bu girişim henüz test aşamasında.

Tia Health: Kadın Sağlığına Odaklanan Teletıp Girişimi

Tia Health, teletıp ile bütünsel sağlık hizmeti veren bir girişim. Başlangıçta sadece metin tabanlı bir iletişim / tavsiye uygulaması olsa da geçen yıl başladığı klinik işini büyütüyor.

Korona Butonu: Parayı Bas, Butonu Al

Bu site için Million Dollar Homepage fikrinin farklı bir versiyonu diyebiliriz. Aslında koronavirüs ile bir ilgisi yok, sadece onun şöhretinden faydalanıyor. Parayı veren düdüğü çalıyor, yani butona linkini koyup trafik çekebiliyor. Toplanan para da bağışlanıyor.

  • Test amaçlı 9 dolara butonu satın aldım ama kısa süre sonra başkası satın aldı. 🙂

Youtube with Friends: Youtube’u Farklı Yerlerden Beraber İzleyin

Sosyalleşme imkanları pandemi nedeniyle azalırken birlikte bir şeyler yapma şansını artıran ürünler de çıkıyor. Bu ürünlerden biri olan Youtube with Friends, farklı yerlerdeki kişilerin birlikte Youtube’dan bir şey izlemesini mümkün kılıyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Girişimciler İçin İlham Veren Hafta Özeti - 8

Next Article

Chaport: Ücretsiz ve Yalın Canlı Sohbet Aracı

Related Posts