Blinkist’e Aylık 2,5 Dolara Abone Olmanın Yolu (Özel İçerik)

Sizlere daha önce de tanıttığım Blinkist, içinde 4500’den fazla İngilizce kitap özeti bulunduran bir bilgi uygulaması. Ayrıca yeni çıkan podcast özetleri (shortcasts) ve %65’e varan indirimli sesli kitap arşiviyle farklılaşıyor.

27 farklı kategoriye yayılan bu harika arşive 1 yıl boyunca sahip olmanın bedeli normalde 90 dolar idi ama %50 Black Friday indirimiyle 45 dolara indiğini de paylaşmıştım. Hatta önceki yazımda da %50 indirim kodu vermiştim.

Dolar kazananlar için gerçekten çok uygun bir rakam. TL kazananlar içinse öğrenmeyi sevenlerin verebileceği bir tutar. Ama ben biraz beklemeyi tercih ettim ve sonunda yıllık 30 dolara (aylık 2,5$) Blinkist’e abone olmayı başardım. Yani önceki fiyata 15 dolar kazançlı çıktım. 🙂

Bunu nasıl yaptığımı GirişimlerNet’in ayakta kalmasına katkı sağlayan Patreon destekçilerime özel olarak aşağıda paylaşıyorum. Eğer Patreon destekçilerim arasındaysanız hemen giriş yapıp detayları görebilirseniz. Desteğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Bilgilendirme: Eğer Patreon destekçilerim arasında değilseniz sadece aylık 1 dolar destek vererek bu fırsata erişebilirsiniz. Fakat bu indirim bir süre sonra geçersiz olabilir ve Patreon üzerinden geri ödeme yapamam. Bunu göze alarak destek olmanızı rica ediyorum. İndirimin geçersiz olduğunu görürsem burayı güncellemeye çalışacağım. Patreon destekçisi olarak erişebileceğiniz diğer indirimler için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

30 Dolara Blinkist

Bu içerik Patreon destekçilerine özeldir.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Nisan 2021
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

İngiltere merkezli girişim OverFund, girişimcilere ve girişimci adaylarına yatırım alma yolunda destek olan bir…

Devamını oku

Girişim odaklı indirim kulübü Secret'tan size daha önce iki kez bahsettmiştim. Dünkü tweetimden sonra gelen…

Devamını oku

Kullanıcı deneyimi alanında uzmanlaşan Userspots, kodsuz girişimcilik (no-code) alanındaki eğitimlerine Eylül…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami