Blinkist’e Aylık 2,5 Dolara Abone Olmanın Yolu

Sizlere daha önce de tanıttığım Blinkist, içinde 4500’den fazla İngilizce kitap özeti bulunduran bir bilgi uygulaması. Ayrıca yeni çıkan podcast özetleri (shortcasts) ve %65’e varan indirimli sesli kitap arşiviyle farklılaşıyor.

27 farklı kategoriye yayılan bu harika arşive 1 yıl boyunca sahip olmanın bedeli normalde 90 dolar idi ama %50 Black Friday indirimiyle 45 dolara indiğini de paylaşmıştım. Hatta önceki yazımda da %50 indirim kodu vermiştim.

Dolar kazananlar için gerçekten çok uygun bir rakam. TL kazananlar içinse öğrenmeyi sevenlerin verebileceği bir tutar. Ama ben biraz beklemeyi tercih ettim ve sonunda yıllık 30 dolara (aylık 2,5$) Blinkist’e abone olmayı başardım. Yani önceki fiyata 15 dolar kazançlı çıktım. 🙂

Bunu nasıl yaptığımı GirişimlerNet’in ayakta kalmasına katkı sağlayan Patreon destekçilerime özel olarak aşağıda paylaşıyorum. Eğer Patreon destekçilerim arasındaysanız hemen giriş yapıp detayları görebilirseniz. Desteğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Bilgilendirme: Eğer Patreon destekçilerim arasında değilseniz sadece aylık 1 dolar destek vererek bu fırsata erişebilirsiniz. Fakat bu indirim bir süre sonra geçersiz olabilir ve Patreon üzerinden geri ödeme yapamam. Bunu göze alarak destek olmanızı rica ediyorum. İndirimin geçersiz olduğunu görürsem burayı güncellemeye çalışacağım. Patreon destekçisi olarak erişebileceğiniz diğer indirimler için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

30 Dolara Blinkist

Bu içerik Patreon destekçilerine özeldir. Destekçi olmak aşağıdaki butona tıklayın.
Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Viral Loops: Referans Sistemiyle Viral Kampanyalar Oluşturan Girişim (Fırsat)

Next Article

GirişimlerNet İndirimlerini Telegram'da Takip Edin

Related Posts