GirişimlerNet Takipçilerine Özel İndirimler & Ayrıcalıklar

Bildiğiniz gibi GirisimlerNet Türkiye’den daha nitelikli ve kaliteli girişimlerin çıkmasına katkı sağlamak için kuruldu. Bu misyonla girişimcilere veya internet kullanıcılarına faydalı olacak içerikler üretmeye çalışıyorum ama sdece teorik bilgiler değil, direkt maddi getirisi olan fırsatlar bulmak için de uğraşıyorum.

Bugüne kadar paylaştığım yazılı içerikleri zaten site içinde arama yoluyla bulabilirsiniz. Videolar ise Youtube kanalımda. Peki indirimler nerede diyeceksiniz?

İşte bulduğum/aldığım tüm indirimleri bu sayfada bulabilirsiniz. Eğer aradığınız bir indirim varsa yorumlar kısmında yazarak talep edebilirsiniz. Sizin için neler yapabileceğime bakarım.

GirişimlerNet’in yoluna devam etmesinde Patreon destekçilerinin payı büyük. O nedenle aşağıdaki bazı indirimler/ayrıcalıklar destekçilere özel.  GirişimlerNet okuyan herkesin erişebileceği genel ayrıcalıkları da daha kolay bulabilmeniz için aşağıda listeliyorum.

Henüz destekçiler arasında değilseniz lütfen Destekçiler sayfasına göz atın ve kaliteli içeriklerin üretilmesi için siz de destek olun. 🙂

Patreon Destekçilerine Özel Ayrıcalıklar & İndirimler

  • StartupMarket’in yıllık 129 TL değerindeki Kaşif Paket üyeliğine 3 ay ücretsiz erişebilirsiniz.  Faydalanmak için destekçi olduktan sonra StartupMarket.co’ya üye olduğunuz epostayı benimle paylaşmanız yeterli. Bu ayrıcalık Ağustos ayında sonra erecek.
  • Bizzat kullandığım harika görev uygulaması TickTick için 1 ay Premium üyelik ücretsiz. Size özel kodunuzu almak için bana eposta atmanız yeterli. TickTick’in yıllık ücreti 28 dolar.
  • Slack üzerindeki GirişimlerNet VIP kanalına katılım hakkı. Bu kanalda girişimcilik üzerine kaynaklar/içerikler paylaşıyor ve birbirimize destek oluyoruz.
  • Adınıza imzalı Geleceği Görenler için %40-%50 indirim kodu veya ücretsiz hediye. Kitabım hakkındaki yorumları Goodreads’te, Kitapyurdu’nda veya Twitter’da görebilir, şuradaki kısa alıntıyı okuyabilirsiniz. İndirim kodu için bana mesaj atabilirsiniz veya ben size gönderirim. 🙂
  • LinkedIn Learning‘i de kapsayan LinkedIn Premium‘a %60 civarında indirimli kaydolmanın yolu.
  • Destekçiler sayfasına isminize yer verilmesi. (5$ ve 10$ destek yapan kişiler için.)
  • Blinkist’in 1 yıllık aboneliğini 30 dolara almanın yolu.

Kaçırdığınız Avantajlar & İndirimler

Tüm GirişimlerNet Okurlarının Erişebileceği İndirimler

Hatırlatmakta fayda var; lütfen GirişimlerNet’in büyümesine önemli katkıları olan Destekçiler sayfasına göz atın ve kaliteli içeriklerin üretilmesi için siz de destek olun. 🙂

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Haziran 2021
P S Ç P C C P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Aslında AppSumo'yu "49 Dolara Nasıl Binlerce Dolarlık Kâr Ettim?" yazısında kısaca açıklamıştım ama…

Devamını oku

GirişimlerNet'in bugünlere gelmesinde Patreon destekçilerinin çok büyük payı var. Maddi ilişkinin ötesindeki…

Devamını oku

Merhaba, Yeni bir hafta özeti ile karşınızdayım. Artık Patreon tarafını daha sıkı kullanmaya başladım.…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.